ניקוי ספות

הספות הן המיקוד בכל בית ונראה כי ספות יפות ונקיות תורמות רבות למראה הכללי של כל בית, שהרי על הספה אנו יושבים ומתרווחים לאחר יום עבודה גדוש במשימות או יושבים בכיף עם אורחים ובני משפחה ושותים קפה או קוראים ספר או עיתון.

אם כך, ספות נקיות ורכות, הם ללא ספק חלום של כל בעל בית, אך לרוע המזל, בבתים בהם יש ילדים קטנים או חיות מחמד או גם וגם, לא תמיד ניתן לשמור על ספות מצוחצחות ונקיות.

ניקוי ספות

אז מה עושים?

פשוט ניתן מידי שבוע לנקות את הספות על פי החומר של הספה, אם זה עם חומרי ניקוי ביתיים או על ידי שואב אבק מקצועי ששואב את האבק והלכלוך שיצטבר כל השבוע.

הסיוט של כל בעל ספה – הוא שיישפך משקה נוזלי עליה ובצדק, שהרי כתם נוזלי מחלחל לתוך הספה בעיקר בספות העשויות בד או קטיפה ומעבר לעובדה שהכתם יכולה להשאיר לכלוך רב, הוא יכול גם להשאיר ריח לא נעים, במיוחד אם מדובר על קפה שנשפך, אוכל נוזלי של תינוק, שתן של בעלי חיים ועוד.

במקרים אלו, אנשים רצים ברוב המקרים להביא מגוון לח, אך ברוב המקרים מגבון לח יכול להרחיב את הכתם, כך שהוא לא תמיד יעיל, לכן במקרים אלו כדאי לשים נייר סופג או סמרטוט יבש כדי לספוג את הכתם ולנסות לאחר מכן להוריד אותו עם חומרי ניקוי ביתיים. אך כאשר אלה לא עוזרים, תמיד כדאי להיעזר בחברות מקצועיות אשר מציעות ניקוי ספות יסודי על ידי חומרים מיוחדים.

 

ניקוי ספות

כיצד תוכלו למצוא חברות מקצועיות לניקוי ספות?

ניקוי ספות הוא לא עניין של מה בכך, והיא לא פעולה שמבצעים כל יום אלה לרוב כל חצי שנה – שנה, ואפילו יותר. מסיבה זאת, חשוב להקפיד ולבחור רק חברות מקצועיות בעלות מוניטין רב בתחום, כאלה שמכירות היטב את כל סוגי הריפודים, כך שהם יוכלו להתאים את החומרים האיכותיים והמתאימים ביותר לספות שלכם. בתום ניקוי הספות, תוכלו לקבל ספות נקיות ורכות, נעימות ממש כמו חדשות.

ניקוי ספות