סודות מקצועיים לניקיון ספות מקצועי

ניקוי ספות מקצועי יכול לחולל שינוי של ממש במראה הספות וכמובן במצב החיצוני שלהן. הספות לא חייבות להיות מלוכלכות במיוחד כדי שיהיה כדאי לנקות אותן באמצעים מקצועיים.

מספיק שתהיינה דהויות כתוצאה מהזמן שחלף כדי שאפשר יהיה לראות תוצאות מדהימות לתהליך ניקוי יסודי ומקצועי שהן תעבורנה. כדאי לדעת שאמנם ישנם כלים מקצועיים לצורך ניקוי יסודי של הספות אך ישנן גם לא מעט דרכים שבאמצעותן ניתן לנקות לבד את הספות ולקבל תוצאה דומה.

לפני שניגשים למלאכת הניקוי הלכה למעשה חובה לבדוק ולדעת באופן מדויק ככל האפשר ממה עשויות הספות וממה מורכבים כל החלקים שלה. זאת כדי למנוע שימוש בחומר שעלול לפגוע באחד החומרים, מה שיגרום גם לפגיעה במראה החיצוני של הספה לאחר הניקוי.

בנוסף כדאי לבדוק האם שלדת הספה עשויה מקורות עץ כדי שלא להשתמש במים בזמן הניקוי. בשוק ישנם לא מעט חומרי ניקוי מקצועיים המתאימים לניקוי ספות ולחומרי גלם ספציפיים ומכאן החשיבות של בדיקת החומרים שמהם עשויות הספות.

ניקוי ספות מקצועי

 

איך לנקות את הספות בצורה מקצועית?

הניקוי המקצועי מורכב מכמה שלבים – הברשה הספות בניגוד לכיוון הסיבים (במידה ומדובר בספות העשויות מבד או מחומר דמוי בד) על מנת להעמיד את הסיבים באופן כזה שיאפשר חדירת חומר הניקוי עמוק ככל האפשר. לאחר מכן יש לפזר את חומר הניקוי, להבריש שוב ולאפשר פרק זמן של מנוחה כדי שהחומר יעבוד וישיג את התוצאה המיטבית.

ישנם חומרי ניקוי שלאחר פעולת הניקוי צריך לשטוף אותם במים וישנם כאלה שאין צורך לבצע שום פעולה נוספת מפני שהם מתנדפים בעצמם ומה שנשאר הוא לסלק שאריות אבק.

חשוב לדעת שכדי שהספות תהיינה נקיות באמת באופן כזה שאפשר יהיה להבחין בכך מרחוק – הן צריכות להיות נקיות מאד מבפנים, כלומר בכל השכבות.

כאשר הניקוי יתחיל מבפנים – הוא ייראה בקלות גם כלפי חוץ והספות תיראנה ממש כמו חדשות מהחנות. חשוב לדעת שניקוי בסדר גודל כזה לא חייב להתבצע על בסיס שבועי או אפילו לא חודשי ומספיק לבצע אותו אחת לכמה חודשים.

חברת אשר שטיחים מתמחה בניקוי ספות מקצועי ויעיל. איסוף והחזרה עד בית הלקוח, והכל במחירים אטרקטיביים!

ניקוי ספות